اطلاعیه مهم تغییر در نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم
ارسال شده در تاریخ
1399/03/31
05 و 10 دقیقه

بسمه تعالی

تغییر در نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند؛
 با توجه به شیوع ویروس کرونا و مصوبه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و حفظ سلامتی دانشجویان تمامی امتحانات روز های یکشنبه و دوشنبه  مورخ یکم و دوم تیرماه لغو می گردد و طبق همان ساعت های قبلی اعلام شده به ترتیب به روز های چهارشنبه مورخ 11 تیرماه و سه شنبه 17 تیرماه موکول می گردد .

✅ امتحانات  ۹۹/۰۴/۰۱ به ۹۹/۰۴/۱۱  موکول شد

✅ امتحانات ۹۹/۰۴/۰۲ به ۹۹/۰۴/۱۷ موکول شد

✳️ همچنین به اطلاع می رساند؛  از مورخ سه شنبه سوم تیرماه تمامی امتحانات به صورت مجازی برگزار می گردد و جهت رفاه حال دانشجویانی که قادر به شرکت در امتحانات (به دلیل نداشتن گوشی یا رایانه و اینترنت پرسرعت ) به صورت  مجازی نیستند میتوانند در امتحانات به صورت حضوری شرکت نمایند.

✳️ دانشجویان می بایست جهت شرکت در امتحان مجازی (غیر حضوری ) حتما نسبت به تسویه حساب مالی و پرداخت بدهی شهریه خود اقدام نمایند . چنانچه به علت بدهی سایت شما بسته می باشد حتما قبل از شروع امتحانات مجازی جهت تعیین تکلیف بدهی به دانشگاه مراجعه نمایید در غیر این صورت مجاز به شرکت در امتحان نمی باشید .

✳️ همچنین دانشجویان دو امتحانی که در یک ساعت ، دو امتحان همزمان دارند بایستی صرفا در امتحان  به صورت حضوری شرکت نمایند .

✳️ دانشجویان گرامی توجه داشته باشند هرگونه تغییر در برنامه زمانبندی امتحانات را صرفاً از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا و کانال های اطلاع رسانی دانشگاه دنبال نمایند.

لینک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا  http://sida.biau.ac.ir