هم اندیشی مهر 97
ارسال شده در تاریخ
1397/07/16
00 و 31 دقیقه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بیضا:

حملات تروریستی خدشه‌ای بر مسیر مردم ایران وارد نمی‌کند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بیضا تأکید کرد: حملات تروریستی مانند حادثه اهواز علیه ملت ایران، خدشه‌ای بر مسیر مردم وارد نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بیضا، علیرضا ملایی در مراسم هم‌اندیشی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیضا اظهار کرد: یاد و خاطره شهدا که حق بزرگی بر ملت دارند، همواره باید مورد توجه قرار گیرد؛ زیرا امنیت امروز جامعه ما مرهون جان‌فشانی‌ و رشادت‌های این مردان بزرگ است.

وی نقش استادان در نهادینه‌کردن فرهنگ شهادت و ایثار را بسیار بااهمیت دانست و اضافه کرد: دانشگاهیان اقدام کور تروریستی اهواز که منجر به شهادت و زخمی‌شدن تعدادی از هموطنانمان شد را به‌شدت محکوم می‌کنند و مطمئن هستیم، این حملات تروریستی خدشه‌ای به اراده بزرگ ملت ایران وارد نخواهد کرد.

 

وی ادامه داد: راه‌اندازی، تجهیز و آغاز کار مجتمع آموزشی سما از اولویت‌های کاری سال‌ جاری واحد بیضا بود که این مورد مهم با برنامه‌ریزی زیاد انجام شد.

امیر وکیلی معاون دانشگاه آزاد اسلامی بیضا نیز با اعلام گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات حوزه آموزش و پژوهش گفت: انتظار از اعضای هیأت علمی این است که با تلاش بیشتر درباره طرح‌های دانش‌بنیان و چاپ مقاله در مجله‌های معتبر داخلی و خارجی گام بردارند