جلسه شورای اموزگاران سما مهر
ارسال شده در تاریخ
1397/07/16
00 و 18 دقیقه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا:

معلم نقش مهمی در تربیت اسلامی و دینی دانش‌آموزان ایفا می‌کند

 

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا با تأکید بر نقش مهم معلمان در تربیت اسلامی و دینی دانش‌آموزان، گفت: تعامل معلمان و مدیران مدرسه با خانواده‌ها به آموزش و تربیت دانش‌آموزان کمک می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بیضا، علیرضا ملایی در نخستین جلسه شورای آموزگاران مجتمع آموزشی سما بیضا که در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا برگزار شد، گفت: با عنایت خداوند متعال و پیگیری‌های صورت‌گرفته، مدرسه سما بیضا در منطقه‌ای محروم با امکانات و تجهیزات مناسب و در فضای آموزشی بسیار مطلوب تأسیس و راه‌اندازی شد.

وی افزود: معلمان در تربیت اسلامی، دینی و پرورشی دانش‌آموزان نقش بزرگی را ایفا می‌کنند که در مدرسه سما بیضا نیز با برنامه‌ریزی منسجمی به آموزش قرآن و نهادینه‌کردن فرهنگ قرآنی می‌پردازند.

ملایی خاطرنشان کرد: تدریس و آموزش دوره ابتدایی بسیار مهم است و خانواده‌ها از معلمان دوره ابتدایی توقعات زیادی دارند که این موضوع، بار مسئولیت آنان را سنگین و دوچندان می‌کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا گفت: تعامل معلمان و مدیران مدرسه با خانواده‌ها و ارائه گزارش اقدامات مدرسه به خانواده‌ها از فعالیت‌های مثبتی است که به آموزش و تربیت دانش‌آموزان کمک می‌کند.

در این جلسه، حکم الهام بچه‌سقا به‌عنوان مدیر مدرسه ابتدایی پسرانه سما قرائت و به وی ابلاغ شد.